Dodaj Reklamę

Dodaj Reklamę do wofin.pl Gratis 30 Dni !

 

Dla naszych reklamodawców przygotowaliśmy kompleksową ofertę reklamową. Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt:

 

 

Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania lub wątpliwości.

Prezentujemy przykładowe świadczenia reklamowe.

Dodatkiem do reklamy może być np. przeprowadzenie konkursu, wywiad, publikacja fragmentu książki lub promocyjnego filmu video, realizacja materiału popularnonaukowego, galerii czy eseju na temat inspirowany danym produktem (z wyraźnym wskazaniem źródła inspiracji).

Do każdego z naszych reklamodawców i partnerów podchodzimy indywidualnie. Chętnie doradzimy w optymalnym wykorzystaniu środków przeznaczonych na reklamę w naszym serwisie lub pomożemy w przygotowaniu odpowiednich materiałów.

 

Informacja reklamowa:

  • Artykuł reklamowy  (ok. 3 tys. znaków, ilustracjie graficzne lub materiały video np. z Youtube),
  • Baner górny – 750×100
  • Baner boczny-300x250
  • Link tekstowy-Stopka strony

 

Banery reklamowe

Poniżej zamieszczamy akceptowane przez nas formy reklamy banerowej. Zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia reklamy tylko pod warunkiem, że będzie serwowana wyłącznie przez nasz system reklam. Nie akceptujemy reklam typu Top Layer, rozwijających się w jakikolwiek sposób poza obszar wyznaczony dla danej reklamy, a także reklam zawierających dźwięk.

Akceptujemy zarówno reklamy statyczne , jak i animacje.Prosimy o zoptymalizowanie wyświetlanych reklam do  minimum - pozwoli to naszym użytkownikom na szybsze i wygodniejsze korzystanie z naszego serwisu.

baner górny 750×100 GIF, JPG, PNG
baner boczny 300×250 GIF, JPG, PNG


Wszystkie reklamy

Reklama nie może powodować zakłóceń w odbiorze strony (w szczególności: zawieszania przeglądarki czy znaczącego spowolnienia jej działania) u użytkowników.

Reklama nie może łamać obowiązującego w Polsce prawa, a w szczególności promować stron, czasopism, materiałów naruszających godność osobistą, namawiających do przemocy lub prezentujących treści pornograficzne. Reklamodawca gwarantuje, że treść reklam jest zgodna z prawem, a w szczególności nie narusza praw osób trzecich chronionych prawem cywilnym lub autorskim.

Reklamodawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za naruszenie praw osób trzecich wskutek emisji reklam. Redakcja Wofin.pl zastrzega sobie prawo oznaczenia emitowanej reklamy przy użyciu terminów: "reklama", "artykuł sponsorowany" itp.